Dane firmy

Dystansami przykręcanymi


CCS


Brzozowa 35, 26-900 Kozienice

Tel: 600 899 598

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Dystansami przykręcanymi

Dzięki zastosowaniu pierścieni dystansowych możliwe jest zwiększenie rozstawu kół, a to przekłada się zarówno na wyższy komfort jazdy, jak i bardziej sportowy wygląd auta. To jeden z pierwszych zakupów, gdy planuje się tuning. Należy jednak starannie selekcjonować dostępne na rynku produkty. Nie zawsze są one wystarczająco wytrzymałe, aby sprawdzić się przy intensywniejszej eksploatacji, na przykład uprawianiu szeroko pojętego motosportu.

Firma Dura Race oferuje dystanse przykręcane, które pasują do najpopularniejszych samochodów w Polsce, między innymi sygnowanych markami Mercedes, Honda, Nissan, Toyota, Audi, Volkswagen, Skoda, BMW czy Ford. Oprócz tego dostępne są akcesoria do kół, adaptery, śruby czy nakrętki.

Tajemnicą tak doskonałego, trwałego wykonania dystansów wspomnianej firmy jest zastosowanie unikatowego materiału – lotniczego duralu 7075-T6. Polscy producenci łączą swoją pracę z pasją do tuningu i motoryzacji – efektem są zaawansowane technologicznie podzespoły, które wcale nie kosztują dużo.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

sejf-szafanabron.pl


Nadrzeczna 14a, Wólka Kosowska

Przejdź do wpisu >