Dane firmy

Wojciech Sumliński


CapitalBook


Tenisowa 8, 02-602 Warszawa

Tel: 533496436

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Wojciech Sumliński

Prezentowana księgarnia online CapitalBook specjalizuje się w sprzedaży publicystyki i beletrystyki o tematyce historyczno-patriotycznej. Oferta obejmuje książki znanych, ale też kontrowersyjnych dziennikarzy śledczych, takich jak na przykład Wojciech Sumliński. Zasłynął on z bezkompromisowych poglądów, a jego seria „Niebezpieczne związki” przyniosła mu wielki rozgłos i równie duże grono zwolenników, co przeciwników. Poszczególne części cyklu można kupować pojedynczo lub zdecydować się na atrakcyjny cenowo pakiet.

Prezentowana księgarnia proponuje też inne książki tego autora, takie jak „Zakazana prawda”, „To tylko mafia” czy „Powrót do Jedwabnego”. Tę ostatnią pozycję można kupić również w postaci audiobooka. Więcej informacji na ten temat udostępniono na oficjalnej stronie internetowej.

Na firmowym blogu o książkach znajduje się wiele ciekawych artykułów. Warto zaglądać tam regularnie, aby na bieżąco śledzić informacje o nowościach, które w danym miesiącu ukazały się na rynku wydawniczym.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

Prodexpol


Rynek 30a, Babice

Przejdź do wpisu >

sejf-szafanabron.pl


Nadrzeczna 14a, Wólka Kosowska

Przejdź do wpisu >