Dane firmy

Bio - baseny | Budowa basenu ogrodowego


Bio - baseny


Obornicka 76, 62-002 Suchy Las k/Poznania

Tel: 605 061 831

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Bio - baseny | Budowa basenu ogrodowego

Twoją pasją jest pływanie, ale dużo pracujesz i w zasadzie nie masz czasu na wyjazdy nad wodę, dlatego coraz częściej chodzi Ci po głowie budowa basenu ogrodowego? Nie wiesz tylko, jak się za to zabrać? Nie zajmuj się tym sam, zaufaj w tej kwestii profesjonalistom z rekomendowanej firmy, która ma na swoim koncie wiele realizacji, zarówno przy projektowaniu, jak i przy budowie basenów.

Na stronie rekomendowanej firmy bio-baseny.pl dowiesz się, że firma działa w Wielkopolsce, ale chętnie podejmuje się też zleceń z innych rejonów kraju, a także ma na koncie projekty zagraniczne.

Dowiesz się też, że przed podjęciem decyzji o budowie basenu, najpierw musisz wiedzieć, jaką kwotę chcesz wydać na projekt i budowę basenu. Wtedy dopiero możesz przystąpić do rozmów z fachowcami, o wielkości, kształcie i oprzyrządowaniu basenu oraz o kosztach dodatkowych, jak m.in.:

  • schody czy drabinki
  • oświetlenie LED
  • ogrzewanie wody w basenie.
Dnia 2019-03-13 11:47:28 cetalie napisał:
Dla mnie basen ogrodowy, który wykonała firma Bio - baseny, spełnił moje oczekiwania. Wszystko to, jak miał wyglądać oraz jakie oprzyrządowanie posiadać, zostało spełnione co do joty. Jak zamawiać basen to tylko u nich. :)
Ocena: 3

Inne firmy w pobliżu:

PR9 Sp. z o. o.


Źródlana 19, Poznań

Przejdź do wpisu >

MrGadget24


Fabryczna 9B, Chodzież

Przejdź do wpisu >