Dane firmy

Zaległości podatkowe w spółce


Podatkiwspolce.pl


- -, -- Gdańsk

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Zaległości podatkowe w spółce

Na stronie podatkiwspolce.pl każda osoba związana ze spółką dowie się o najważniejszych przepisach prawnych, ale także o tym, jak sobie radzić w przypadku nieoczekiwanych pism z urzędu. Fiskus przeraża większość osób posiadających działalność, ale nie należy się obawiać wszystkich informacji od niego. Warto po prostu znać swoje prawo, zarówno obowiązki, jak i możliwości.

Kiedy mamy zaległości podatkowe w spółce musimy wiedzieć, że jest to wina naszych niedociągnięć. Mógł to być błąd w pismach, ale mógł to być także niezapłacony na czas podatek, opłata albo zaliczka na podatek. Występuje to także wtedy, gdy nie należał się nam zwrot podatku. Oczywiście Fiskus może także doliczać odsetki, które rosną po upływie terminu płatności. Warto więc pilnować wszystkich dat. Poznaj więcej szczegółów na stronie podatkiwspolce.pl.

Dnia 2018-03-12 09:40:00 istouct napisał:
Fajnie, że istnieją takie strony jak podatkiwspolce.pl, dzięki nim możemy się m.in. dowiedzieć jak wygląda prowadzenie spółki z perspektywy prawnej. Na co zwrócić uwagę? Jakich błędów się wystrzegać? Na te i wiele innych pytań znajdziemy tam odpowiedź.
Ocena: 4

Inne firmy w pobliżu:

Tapestry


Krzywoustego 27b, Gdańsk

Przejdź do wpisu >