Dane firmy

Ogrodzenia drewniane


N-instalacje


Czwartaków 20, 61-495 Poznań

Tel: 795 554 459

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Ogrodzenia drewniane

Drewno zawsze było tym materiałem, który wiele ludzi uważa za najbardziej przyjazny środowisku ze względu na jego naturalne pochodzenie, dlatego ogrodzenia z drewna wciąż cieszą się niesłabnącym powodzeniem mimo tego, że wymaga częstszej konserwacji niż inne rodzaje ogrodzeń.

Zdecydowawszy się na takie właśnie rozwiązanie, warto zapoznać się z ofertą firmy ze strony n-instalacje.pl, która poleca ogrodzenia drewniane. Mając siedzibę w Poznaniu, działają na terenie całej Wielkopolski, szczególnie jeśli chodzi o montaż sprzedawanych ogrodzeń. 

Obecnie formy i kształty ogrodzeń drewnianych mogą być bardzo różne, a umiejętnie wkomponowane w zieleń otaczającą posesję mogą stanowić niebanalną i efektowną wizytówkę właścicieli. Niewątpliwą zaletą ogrodzeń z drewna jest z pewnością ich niewysoka cena w porównaniu z innymi typami ogrodzeń. Wadą jest jedynie to, że trzeba je konserwować przynajmniej raz na pięć lat, ale rekompensatą jest ich naturalny urok.

Dnia 2019-04-02 15:19:57 mompetset napisał:
Zakupiłem od N-instalacje bramę wraz z ogrodzeniem. Panowie zmontowali to wszystko w błyskawicznym tempie, a ja nareszcie czuję się bezpieczny na własnej posesji.
Ocena: 5

Inne firmy w pobliżu:

PR9 Sp. z o. o.


Źródlana 19, Poznań

Przejdź do wpisu >