Dane firmy

Xiaomi Yi home | MiSpot


Xiaomi sklep MiSpot


Jana Kasprowicza 2, 74-320 Barlinek

Tel: 572 528 146

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Xiaomi Yi home | MiSpot

Pogoda za oknem sprzyja dłuższym i krótszym wyjazdom. Jeżeli niedługo udajecie się na wakacje i jesteście pełni obaw o to, iż ktoś wykorzysta Waszą nieobecność po to, by wynieść z Waszego domu cenne przedmioty, zainwestujcie w kamerkę. Xiaomi Yi Home została stworzona przez chińskiego producenta, który zadbał o to, aby jego wyrób cieszył użytkowników wysoką jakością. Jej cena jest bardzo atrakcyjna. Stanowi ona inteligentny system monitoringu, który nagrywa obraz w jakości Full HD 1080p. Gwarantuje również ostrą wizję nawet w nocy, a to wszystko dzięki czujnikom podczerwieni.

Ta kamerka, którą zamówisz w internetowym sklepie na mispot.eu, może Ci posłużyć jako elektroniczna niania. Produkt ten ma funkcję detekcji płaczu. Dzięki aplikacji na telefon z systemem Android i iOS zyskasz podgląd na śpiące dziecko, podczas gdy Ty będziesz przebywać w innym pomieszczeniu.

Dnia 2018-08-14 12:16:36 cugimiol napisał:
Kupiłem taką kamerkę i mogę powiedzieć, że nie zwiodłem się na jej jakości i możliwościach, którymi dysponuje. Przy tym cena okazała się konkurencyjna.
Ocena: 5

Inne firmy w pobliżu:

Galeria Ambra


Kościuszki 11c, Mielno

Przejdź do wpisu >

Meritum Centrum Medyczne


Mikołaja Kopernika 28, Kamień Pomorski

Przejdź do wpisu >

Global Machinery


Gdyńska 5, Złocieniec

Przejdź do wpisu >