Dane firmy

Serwis iPad Warszawa


Kom-Serwis Sebastian Maścibrocki


Dzieci Warszawy 9, 02-495 Warszawa

Tel: 888733744

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Serwis iPad Warszawa

Masz problem z iPadem i nie wiesz, jak go rozwiązać? Twoje urządzenie coraz bardziej utrudnia CI życie, zamiast je ułatwiać? W takim razie czas  to zmienić i zgłosić się do profesjonalnego punktu napraw produktów marki Apple. Jeśli jest Ci pilnie potrzebny serwis iPadów w Warszawie, to najlepszym wyborem będzie firma KOM-SERWIS. To serwis specjalizujący się w naprawach produktów firmy Apple takich jak iPhone, Macbooki, iPody czy iPady. Ich usługi są w bardzo konkurencyjnych cenach, dlatego zgłaszając się do nich, nie musisz się obawiać, że wydasz na naprawdę majątek. 
Odwiedź ich stronę internetową, którą znajdziesz pod adresem gsm-ursus.pl i sprawdź dokładnie ich ofertę. Zapoznaj się z informacjami o firmie i zgłoś się do nich ze swoim problemem już teraz. Jesteśmy pewni, że szybko naprawią Twojego iPada i przywrócą go do pełnej sprawności. Zaufaj ich doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy. Wybierając ich usługi, masz pewność, że Twój sprzęt zostanie dobrze naprawiony, i że nie wydasz na to fortuny. 

Dnia 2018-05-16 10:28:10 Jacek Adamczyk napisał:
Swojego iPada Air oddałem do tego punktu serwisowego żeby mi wymienili baterię, która po ok 2.5 roku intensywnego użytkowania tabletu bardzo zmniejszyła swoją żywotność.
Ocena: 4

Inne firmy w pobliżu:

Prodexpol


Rynek 30a, Babice

Przejdź do wpisu >