Dane firmy

Dekorator wnętrz Gdynia


ARTEMIA Design


A. Słonimskiego 6, 80-001 Gdańsk

Tel: 608617731

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Dekorator wnętrz Gdynia

Zbudowałeś dom i szukasz kreatywnego architekta wnętrz, który podpowie Ci jak go urządzić? A może jesteś zbyt zajęty, aby dopilnować wykonania wszystkich prac remontowych i dekoratorskich? Odpowiedni dla Ciebie będzie więc dekorator wnętrz z Gdyni, który spełni wszystkie Twoje marzenia i oczekiwania i zajmie się absolutnie wszystkim, od stworzenia unikatowego projektu, do dopilnowania wszelkich prac, związanych z jego realizacją.

Aby się z nim skontaktować, należy odwiedzić stronę artemiadesign.pl i wypełnić formularz kontaktowy lub zadzwonić na wskazany na stronie numer telefonu. Na Twoje życzenie wybrane osoby zaprojektują Twój dom zgodnie z Twoim życzeniem, udzielając jednocześnie rad i podrzucając ciekawe pomysły, a także wykonają wizualizację projektu. Przygotują także projekty branżowe dla instalatorów energii elektrycznej i wody, a następnie obejmą nadzór nad wykonaniem robót, zwracając uwagę na najdrobniejsze szczegóły.

Dnia 2018-07-12 11:29:14 rangusa napisał:
Nie masz pomysłu na to, jak urządzić wnętrze swojego domu? Sądzę, że powinna ciebie zainteresować oferta Artemia Design - przeprowadzą tak metamorfozę, byś poczuł się dobrze w swoich czterech kątach.
Ocena: 4

Inne firmy w pobliżu:

Tapestry


Krzywoustego 27b, Gdańsk

Przejdź do wpisu >